odjazdowe urodziny
Odjazdowe urodziny

Odjazdowe urodziny dla dziecka

Dzisiaj dzieci chcą mieć ciekawe, nietypowe urodziny. Przeważnie zapraszają wtedy nie tylko najbliższych znajomych; czasem ich gośćmi są wszyscy uczniowie ich grupy przedszkolnej lub klasy. Choćby dlatego urodziny w mieszkaniu, czy domu bez ogródka często się już nie sprawdzają.
Jeśli jednak liczba gości jest taka, że można pomyśleć o imprezie w domu, warto pamiętać o smacznym i kolorowym menu i oczywiście o dużym torcie, którego musi wystarczyć dla wszystkich. Kolejną sprawą są oczywiście dekoracje. I wreszcie – co najważniejsze: chodzi o ciekawą organizację czasu. Warto zamówić zawodowego animatora, który ma zazwyczaj przygotowanych trochę zabaw świetnie zajmujących dzieci.

Jeśli jednak liczba gości przewyższa możliwości lokalowe mieszkania, można pomyśleć o sali zabaw zaopatrzonej w zamki, „baseny” z kulkami, różnego rodzaju drabinki i zjeżdżalnie. Warto upewnić się, czy w takiej sali można urządzić urodziny i czy istnieje przy niej pomieszczenie, w którym dzieci będą mogły coś zjeść. Przy dużej liczbie gości sprawdza się catering zamówiony z profesjonalnej firmy.  Proponuje go wiele firm i rodzice przeważnie poświęcają trochę czasu, aby wybrać tę właściwą – zarówno pod względem oferty, jak i opinii dotychczasowych klientów.
Innym pomysłem są urodziny tematyczne – np. związane z jakąś popularną bajką, czy serialem dla widzów w konkretnym wieku. Stroje, dekoracje i zabawy – to wszystko powinno składać się na atmosferę tego szczególnego dnia przeżytego jakby w innej – baśniowej – rzeczywistości.

Jesli urodziny to gdzie?

Jeśli urodziny odbywają się późną wiosną lub latem, kiedy jest szansa na ładny. ciepły dzień, pomysłem na odjazdowe urodziny dla dziecka może być piknik. Jeżeli ma się taką szansę, dobrym miejscem może być przydomowy ogród. Jeśli jest to niemożliwe, warto pomyśleć o jakimś parku lub zwrócić się o pomoc do firmy, która organizuje nietypowe urodziny dla najmłodszych. Piknik zapewni miłe spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Przy okazji najczęściej organizuje się dla dzieci różne atrakcje, jak choćby zawody sportowe, zabawę w chowanego oraz konkursy z nagrodami.

Możliwości organizacji odjazdowych urodzin dla dziecka jest więc sporo. Na propozycję sposobu spędzenia tego szczególnego dnia powinno mieć wpływ samo dziecko – w końcu chodzi  o to, aby długi i miło wspominało urodzinową zabawę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www gdzie znajdą Państwo wiele inspiracji jak zorganizować urodziny dla dziecka.